III Mistrzostwa Gminy Wyry w Narciarstwie Alpejskim

III Mistrzostwa Gminy Wyry w Narciarstwie Alpejskim w Brennej!

W dniu 25 lutego 2012 roku na stokach Stacji Narciarskiej "Świoniorka", działającej przy Ośrodku Dolina Leśnicy w Brennej odbyły się III Mistrzostwa Gminy Wyry w Narciarstwie Alpejskim (slalom gigant).

Mistrzostwa przeprowadzono w 11 kategoriach. W Zawodach wzięło udział 90 narciarzy - mieszkańców Gminy Wyry!!!

Z ostatecznymi wynikami można zapoznać się tutaj

W klasyfikacji ogólnej najlepszy wynik uzyskali: Julia Płonka - czas 00:49,01 oraz Tomasz Swadźba czas 00:44,16.

Za zdobyte miejsca od I do III, w poszczególnych kategoriach zawodnicy otrzymali medale, dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe.

Wyróżniono również najstarszego i najmłodszego Zawodnika.

Dziękujemy wszystkim Zawodnikom za uczestnictwo w zawodach i zapraszamy w przyszłym roku!

Zawodnicy i organizatorzy serdecznie dziękują Panu Henrykowi Serafinowi właścicielowi Firmy Kodrin z Gostyni za ufundowanie gorącego poczęstunku w formie przepysznej grochówki oraz Panu Przewodniczącemu Rady Gminy Wyry Andrzejowi Wyrobie za częstowanie zawodników grochówką podczas całego okresu przeprowadzania zawodów. Dziękujemy !!!!