VI Gminny Turniej Tenisa Stołowego

Turniej Tenisa Stołowego rozegrano!

W sobotę rano 26 listopada 2016r. grupa mieszkańców Gminy Wyry spotkała się by rozegrać VI Gminny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Wyry. Serdecznie podziękowania kierujemy do Pani Dyrektor Ireny Piszczek oraz Pani Karoliny Berezy za serdeczne przyjęcie w szkole oraz zaangażowanie i pracę włożoną w organizację Turnieju. Rozgrywki prowadzone były w trzech kategoriach wiekowych z podziałem na grupy żeńskie i męskie.

W atmosferze sportowej rywalizacji uczestnicy uplasowali się na następujących miejscach:

kategoria dziewczęta:

kategoria kobiety:

• I miejsce Hanna Żmija
  • II miejsce Paulina Piszczek
  • I miejsce Anna Pająk
  • II miejsce Małgorzata Suchan

kategoria chłopcy:

kategoria juniorzy:

• I miejsce Mateusz Pająk
  • II miejsce Michał Kret
  • III miejsce Aleksander Pisarek
  • I miejsce Karol Widak
  • II miejsce Jakub Pająk
  • III miejsce Mateusz Sikora

kategoria mężczyźni:

• I miejsce Henryk Szewczyk
  • II miejsce Janusz Pojda
  • III miejsce Marek Szolc

Wiele emocji przyniosły rozgrywane mecze w kategorii mężczyźni. Była to najliczniejsza kategoria zawodników, w której zwyciężył najstarszy uczestnik turnieju – Pan Henryk Szewczyk liczący ponad 75 lat.

Po zakończonych rozgrywkach Pani Wójt Barbara Prasoł wraz z Panią Dyrektor Ireną Piszczek wręczyły zwycięzcom dyplomy, statuetki i nagrody rzeczowe.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział, dobry humor i za walkę w duchu sportowej rywalizacji fair play. Już dziś zapraszamy na kolejne edycje turnieju.